Каталог

Новости

Это интересно

Стреляющие креветки обладают уникальной способностью убывать жертву с помощью звука.

Специальные приспособления на клешнях стреляющих кркветок издают звук мощьностью…

Рыбы-гермафродиты - превращение в самца.

Природа наградила рыб-чистильщиков уникальной способностью менять пол. Происходят подобные…

У какой рыбы зеленые кости?

Рыба сарган уникальна тем, что ее кости имеют необычный…

Рыбы-брызгуны - в чем их уникальность?

Рыбы-брызгуны добывают себе пищу достаточно интересным образом. Они высовываются…

Ледяные рыбы имеют бесцветную кровь.

Антарктические ледяные рыбы имеют бесцветную кровь, благодаря отсутствию в…

Некоторые рыбы предпочитают прогуливаться по дну вместо того, чтобы плавать.

Совсем недавно в Австралии был обнаружен новый отряд удильщикообразных,…

Тихоокеанская рыба-свеча.

Рыба-свеча обитает в водах Тихого океана, и характеризуется высоким…

Рыбы имеющие способность лазить по деревьям - существуют.

В природе существуют рыбы под названием илистые пригуны. Именно…

Акваріумні рибки півники - «бійцівські рибки».

У статті докладно йтиметься про зовнішні особливості, умови утримання і годівлю таких акваріумних рибок, як півники.

Опис акваріумних рибок півники.

 Акваріумні рибки півники мають довгасту форму тіла, а хвіст і верхній плавник закруглені. Нижній плавник починається від голови і доходить до основи хвоста. Грудні плавці гостроверхої форми. Акваріумні рибки півники самки відрізняються короткими плавниками, більш круглим хвостом, а біля основи яйцеклада є білий пупочок, схожий на вихідну ікринку, по якому самку можна визначити навіть у ранньому віці.

 Самці акваріумних рибок півників володіють яскравим і різноманітним забарвленням: сині, червоні, жовті, рожеві, зелені. Півень акваріумна рибка під хорошим верхнім освітленням при кожному повороті здатний приймати інший відтінок. Особливо яскраве забарвлення з’являється у самців під час сутички з іншими самцями і нересту. Півень акваріумна рибка отримала свою назву через те, що в збудженому стані самці постійно між собою б'ються. Акваріумні рибки півники самки, у порівнянні з самцями, пофарбовані трохи блідіше і мають невеликі плавці. Сьогодні можна купити акваріумні рибки півники самки з дещо видовженими плавниками і забарвленням, що не поступається самцям. Уздовж тулуба у самок є яскраво виражені темні смуги, але у кращих екземплярів вони можуть бути ледь помітними або відсутніми взагалі. Своє кольорове забарвлення акваріумні рибки півники самки отримали в результаті селекції, а раніше вони були сірі або коричневі. Якщо в акваріумі утримується тільки одна пара півників (самка і самець), то в звичайний час вони мають тьмяне забарвлення, що набуває яскраві відтінки лише під час нересту.

Особливості утримання півників.

 Головною вимогою до утримання півників є вільний доступ до поверхні води. Тобто, плаваючі на поверхні води рослини потрібно змістити в одну сторону акваріума. Істотно спрощує догляд за півником акваріумною рибкою те, що їм не потрібна аерація. Півники є теплолюбними вихованцями. Температура води в акваріумі повинна складати +25-28 градусів, але і низькі температури (до +18) вони переносять нормально. Вода в акваріумі повинна мати середню жорсткість і навіть бути трохи м'якою. Що стосується кислотності, то краще витримувати нейтральний режим (рН = 6,5-7,5). Півники досить добре себе почувають навіть у літровій банці, що говорить про те, що вони не вимогливі до розмірів акваріума. Друга назва цього виду риб - «бійцівська рибка», адже самці дуже люблять влаштовувати бойні, інколи навіть з летальним результатом.

Годування акваріумних рибок півників.

 Для півників обов'язковим є живий корм, який потрібно давати хоча б два рази на тиждень. Це дуже важливе правило, особливо якщо у Вашому підводному царстві живе більше двох самців. З живих кормів перевагу можна віддати трубочнику і дрібному мотилю. Також для годування можна використовувати сухий корм - гаммарус, дафнія, мотиль (останній в магазинах зустрічається рідко). Багато акваріумістів використовують пластівці вітчизняного виробництва. Дуже важливо не перегодовувати вихованців, особливо гаммарусом.

  

  


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: