Каталог

Новости

Это интересно

Ледяные рыбы имеют бесцветную кровь.

Антарктические ледяные рыбы имеют бесцветную кровь, благодаря отсутствию в…

Рыбы-брызгуны - в чем их уникальность?

Рыбы-брызгуны добывают себе пищу достаточно интересным образом. Они высовываются…

У какой рыбы зеленые кости?

Рыба сарган уникальна тем, что ее кости имеют необычный…

Стреляющие креветки обладают уникальной способностью убывать жертву с помощью звука.

Специальные приспособления на клешнях стреляющих кркветок издают звук мощьностью…

Некоторые рыбы предпочитают прогуливаться по дну вместо того, чтобы плавать.

Совсем недавно в Австралии был обнаружен новый отряд удильщикообразных,…

Рыбы-гермафродиты - превращение в самца.

Природа наградила рыб-чистильщиков уникальной способностью менять пол. Происходят подобные…

Тихоокеанская рыба-свеча.

Рыба-свеча обитает в водах Тихого океана, и характеризуется высоким…

Рыбы имеющие способность лазить по деревьям - существуют.

В природе существуют рыбы под названием илистые пригуны. Именно…

Акваріумні рибки півники - «бійцівські рибки».

У статті докладно йтиметься про зовнішні особливості, умови утримання і годівлю таких акваріумних рибок, як півники.

Опис акваріумних рибок півники.

 Акваріумні рибки півники мають довгасту форму тіла, а хвіст і верхній плавник закруглені. Нижній плавник починається від голови і доходить до основи хвоста. Грудні плавці гостроверхої форми. Акваріумні рибки півники самки відрізняються короткими плавниками, більш круглим хвостом, а біля основи яйцеклада є білий пупочок, схожий на вихідну ікринку, по якому самку можна визначити навіть у ранньому віці.

 Самці акваріумних рибок півників володіють яскравим і різноманітним забарвленням: сині, червоні, жовті, рожеві, зелені. Півень акваріумна рибка під хорошим верхнім освітленням при кожному повороті здатний приймати інший відтінок. Особливо яскраве забарвлення з’являється у самців під час сутички з іншими самцями і нересту. Півень акваріумна рибка отримала свою назву через те, що в збудженому стані самці постійно між собою б'ються. Акваріумні рибки півники самки, у порівнянні з самцями, пофарбовані трохи блідіше і мають невеликі плавці. Сьогодні можна купити акваріумні рибки півники самки з дещо видовженими плавниками і забарвленням, що не поступається самцям. Уздовж тулуба у самок є яскраво виражені темні смуги, але у кращих екземплярів вони можуть бути ледь помітними або відсутніми взагалі. Своє кольорове забарвлення акваріумні рибки півники самки отримали в результаті селекції, а раніше вони були сірі або коричневі. Якщо в акваріумі утримується тільки одна пара півників (самка і самець), то в звичайний час вони мають тьмяне забарвлення, що набуває яскраві відтінки лише під час нересту.

Особливості утримання півників.

 Головною вимогою до утримання півників є вільний доступ до поверхні води. Тобто, плаваючі на поверхні води рослини потрібно змістити в одну сторону акваріума. Істотно спрощує догляд за півником акваріумною рибкою те, що їм не потрібна аерація. Півники є теплолюбними вихованцями. Температура води в акваріумі повинна складати +25-28 градусів, але і низькі температури (до +18) вони переносять нормально. Вода в акваріумі повинна мати середню жорсткість і навіть бути трохи м'якою. Що стосується кислотності, то краще витримувати нейтральний режим (рН = 6,5-7,5). Півники досить добре себе почувають навіть у літровій банці, що говорить про те, що вони не вимогливі до розмірів акваріума. Друга назва цього виду риб - «бійцівська рибка», адже самці дуже люблять влаштовувати бойні, інколи навіть з летальним результатом.

Годування акваріумних рибок півників.

 Для півників обов'язковим є живий корм, який потрібно давати хоча б два рази на тиждень. Це дуже важливе правило, особливо якщо у Вашому підводному царстві живе більше двох самців. З живих кормів перевагу можна віддати трубочнику і дрібному мотилю. Також для годування можна використовувати сухий корм - гаммарус, дафнія, мотиль (останній в магазинах зустрічається рідко). Багато акваріумістів використовують пластівці вітчизняного виробництва. Дуже важливо не перегодовувати вихованців, особливо гаммарусом.

  

  


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: