Каталог

Новости

Это интересно

Некоторые рыбы предпочитают прогуливаться по дну вместо того, чтобы плавать.

Совсем недавно в Австралии был обнаружен новый отряд удильщикообразных,…

Рыбы-брызгуны - в чем их уникальность?

Рыбы-брызгуны добывают себе пищу достаточно интересным образом. Они высовываются…

Тихоокеанская рыба-свеча.

Рыба-свеча обитает в водах Тихого океана, и характеризуется высоким…

Ледяные рыбы имеют бесцветную кровь.

Антарктические ледяные рыбы имеют бесцветную кровь, благодаря отсутствию в…

У какой рыбы зеленые кости?

Рыба сарган уникальна тем, что ее кости имеют необычный…

Рыбы-гермафродиты - превращение в самца.

Природа наградила рыб-чистильщиков уникальной способностью менять пол. Происходят подобные…

Рыбы имеющие способность лазить по деревьям - существуют.

В природе существуют рыбы под названием илистые пригуны. Именно…

Стреляющие креветки обладают уникальной способностью убывать жертву с помощью звука.

Специальные приспособления на клешнях стреляющих кркветок издают звук мощьностью…

Корми для гризунів повсякденні

Не рекомендується годувати гризунів зі столу. Саме з цієї причини були розроблені спеціальні корми для гризунів. Корм для гризунів є корисним, поживним і дуже зручним у використанні та зберіганні.

Якщо у Вашому будинку з'явився гризун: хом'як, морська свинка, шиншила, кролик, щур, тоді варто задуматися про придбання корму для гризунів. Усі домашні гризуни дуже привабливі і вражаючі. Вони дивують своєю невибагливістю ​​і дрібними розмірами. У багатьох власників домашніх гризунів виникає питання - як природа могла створити таких малесеньких тваринок? Але, незважаючи на їхні маленькі розміри, вони досить багато їдять. Їм потрібно постійно щось гризти. Гризуни порівняно невибагливі до харчування, їдять практично все, що дасть власник. Все ж, в харчових продуктах сьогодні міститься багато інгредієнтів, які не можна давати декоративним гризунам. Навіть з овочами слід бути гранично обережним. Так, сиру картоплю і капусту категорично забороняється давати гризунам.

 Багато ветеринарів рекомендують використовувати для годування спеціальний високоякісний гранульований корм для гризунів. Виробничий корм для гризунів розділяється згідно виду тварини: корм для кроликів, корм для шиншил, корм для морських свинок, корм для хом'яків, корм для щурів. В цілому, корм для гризунів є повноцінним харчуванням, що складається з різних видів зерен, які гризуни люблять вживати, живучи в природних умовах. Корми для різних видів гризунів мають певні відмінності. Так, вони містять різний набір злаків, вітамінів, мінеральних речовин та інших поживних компонентів. Дуже важливо враховувати, який тип корму для гризунів необхідний і для кого саме він призначений. Як правило, в зоомагазинах існує можливість вибрати корм для будь-якого гризуна.

 Сьогодні можна купити корм для гризунів від таких іноземних виробників, як Padovan, Versele-Laga (Prestige), Vitakraft. Готові корми для гризунів відрізняються за своїм складом, розміром і якістю зерен, наявності вітамінів, призначенню. Також корм для гризунів відрізняється по класах: від економ до преміум класу. Їх різниця полягає в якості сіна, горіхів, зерна та інших складових компонентів. Рекомендується купувати тільки якісний корм для гризунів, адже не варто економити на здоров'ї вихованця. На полицях зоомагазинів розміщений величезний асортимент кормів для гризунів. Для їх виготовлення використовується лише якісна сировина.

 Купуючи корм для кроликів, шиншил, морських свинок або інших гризунів, слід звертати увагу на його склад. Краще якщо він міститиме лише натуральні компоненти. Корм повинен бути збалансований і повністю відповідати виду тварини. Корм для гризунів проводиться з урахуванням розмірів, ваги та індивідуальних особливостей вихованців. Не рекомендується годувати гризунів зі столу. Саме з цієї причини були розроблені спеціальні корми для гризунів. Корм для гризунів є корисним, поживним і дуже зручним у використанні та зберіганні.

  

  


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: